niedziela, 31 lipca 2011

Co modne?

Z tym pytaniem boryka się wiele Pań, zupełnie niepotrzebnie.
Przede wszystkim firanka ma się podobać nam samym, bo to my na nią codziennie spoglądamy.
Modne są wszystkie rodzaje firan, natomiast ważne jest aby dekoracje okienną dopasować do swoich potrzeb i co ważne do wystroju wnętrza tak aby była dekoracją.
Jaki model nie wybierzesz ważny jest pomysł oraz to jak jest odszyta.
Nawet z bele czego bardzo często dobra krawcowa potrafi zdziałać cuda, więc warto udać się do takiej która ten dar posiada.

NOWOCZESNE
Rolety rzymskie, łączą w sobie wygodę i elegancki wygląd, jednakże nie są one na każdą kieszeń. Alternatywą są tutaj ekrany, panele oraz wachlarze do których nie stosuje się mechanizmu a efekt jest podobny i równie szykowny.
Musisz więc zdecydować jaką funkcję ma pełnić firanka, rolety czy tylko ozdoby.
Rolety Rzymskie są dużą inwestycją, lecz z drugiej strony na to patrząc, jeżeli faktycznie roleta jest konieczna warto zainwestować w ten typ dekoracji, ponieważ suma rolety i firanki zakupionych osobno da nam ten sam koszt.

TRADYCYJNIE
Nie każdy jest zwolennikiem nowoczesnych sposobów wystroju okna, a mimo wszystko jest chęć wprowadzenia zmian. Warto więc wtedy wybrać tradycyjne upięcia z zastosowaniem nowoczesnych tkanin. Na pewno będziesz zachwycona odmianą, nie zmuszając się zarazem do wprowadzania niechcianego stylu.

STYLOWE
Jeżeli podobają Ci się klasyczne już gipiury, a zarazem chciałabyś mieć jakieś ciekawe upięcie to również są różne metody upinania, które zapewne będą się elegancko prezentować jak i wewnątrz tak i z zewnątrz. Gipiura w połączeniu między innymi z woalem to już klasyka. Prezentuje się pięknie. Polecamy tego typu zestawienie każdemu. Jeżeli przeszkadza Ci mleczna struktura woalu, wybierz enzo lub organze. Są także różnego rodzaju deszczyki które mają bardziej przejrzystą strukturę.


Możliwości tak więc jest mnóstwo, często warto zdać się na radę fachowca, a na pewno uzyskasz pożądany efekt.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...